Представяне

Моля, преставете се...

Re: представяне

Мнениеот Angels staff » Вто Дек 01, 2009 10:38 pm

ivoivanov77 написа:здравеите, аз сам иво иванов от казанлък. много се запалих по тази порода и реших да се регитрирам в този саит.

Здравей , "ivoivanov77" добре дошъл във форума .
Свържи се на лични с потребител '' dd '', който също е от твоя град и има хубаво младо женско куче - GOLD DUST YELLOW YANKEES
Аватар
Angels staff
Member
Member

Re: Представяне

Мнениеот velizar » Пет Яну 08, 2010 8:43 pm

Здравеите,казвам се Велизар Вангелов на 35 г,моето куче е TEMIDA OF ANGELSTAFF,,фен сам на стаф и пит..имам кучета от 1988г..2пати догове,след това 10 г пит и сега от 4 г стаф..
velizar
Member
Member

Мнениеот ATINAstaff » Съб Яну 09, 2010 7:55 pm

velizar написа:Здравеите,казвам се Велизар Вангелов на 35 г,моето куче е TEMIDA OF ANGELSTAFF,,фен сам на стаф и пит..имам кучета от 1988г..2пати догове,след това 10 г пит и сега от 4 г стаф..

Здравей Велизаре, добре дошъл във форума.
Аватар
ATINAstaff
Member
Member

Мнениеот Jordan staff » Съб Яну 09, 2010 10:30 pm

velizar написа:Здравеите,казвам се Велизар Вангелов на 35 г,моето куче е TEMIDA OF ANGELSTAFF,,фен сам на стаф и пит..имам кучета от 1988г..2пати догове,след това 10 г пит и сега от 4 г стаф..

Здравей,
добре дошъл тук Велизар!
Приятно прекарване тук! :)
Аватар
Jordan staff
Member
Member

Мнениеот Деян » Чет Яну 14, 2010 3:01 pm

Казвам се Деян Хаустов от Козлодуй. До сега имам опит само със сетери и немски овчарски кучета. Все още нямам щастието да притежавам АСТ.

Има нещо друго, което всички трябва да видите:

Мое мнение в Дог.бг.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Колкото до БККАСТ...

От 4 дни чакам да ме валидират, за да мога да пиша. Е*бал съм ви тъпата организация. С извинение. Някое чучело се кефи че му казва "Админ" и не дава пукната пара да си види пощенската кутия.

Както казва един познат - положението си е ***** майката и скоро няма да има промяна на фронта.

Дори да разбират всичко за АСТ-ове и да имат най - добрите кучета на света - не ми пука вече!!!

Благодаря Ви за вниманието."
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Това което ми каза ейнджълстаф.

Деяне , много хубови определения. Ще покажя на Админа и членовете на БККАСТ твойте писания и определения за тях .Единствения начин да пишеш тук е там където си плюл да се извиниш.Едно нещо което незнаеш , тези на който си им Е*бал съм ви тъпата организация. ,от тях зависи - от всички членове твоето приемане или не в Клуба.Там където си се изказал , във въпросния форум - са хора изключени от Клуба и са само кучкари по снимка.
В тази ситуация в която си се поставил , всякъкви разговори за куче от Angel's staff са просто неудачни и неуместни , поне за сега . Всичко зависи от теб и твойте действия , има и други развъдници за кучета АСТ.

И моя отговор към него
Написал съм го публично. Не съм го крил. Ако някой желае ще му се извиня, но има едно НО. Правил съм форум на същата платформа на която е и този и знам как стои въпроса с валидирането. Недопустимо е 4 или 5 дни да не си поглеждаш пощата, когато знаеш че само чрез нея хората получават достъп до форума. За да се избегне това се делегират права на още един или двама души, които също да могат да валидират.

Поздрави!

Колкото до другите ми думи, бях афектиран, за което искрено съжалявам. Ще се извиня и публично, ако желаете може да приемете извиненията ми. Ако не - света не свършва до тук.

Приятен и успешен ден!

Извинявам се на всички засегнати, но стоя на мнението си че е недопустимо да се чака по седмица, да кажем. Това е форум, той е публичен, всеки има право на достъп до него, стига да не нарушава правилата му. Отново се извинявам на хората които съм обидил. Ако искате може да ме изгоните, няма да хленча и да мрънкам, защото осъзнавам че аз съм сгрешил.

И още нещо, нямах представа че двата форума враждуват. Ако трябва и имам право на избор, той е лесен.

И знаете ли защо търсих там информация а не тук? Защото имах право да пиша. Този форум беше първия на който попаднах.

В очакване на присъдата си: Деян Павликов Хаустов.
Деян
Newbie
Newbie

Мнениеот Деян » Чет Яну 14, 2010 3:02 pm

П.П.

Избора ми евентуално е този форум, защото разбрах какви са хората там, но късно...
Деян
Newbie
Newbie

Мнениеот azzzy » Чет Яну 14, 2010 3:24 pm

Деян написа:Правил съм форум на същата платформа на която е и този и знам как стои въпроса с валидирането. Недопустимо е 4 или 5 дни да не си поглеждаш пощата, когато знаеш че само чрез нея хората получават достъп до форума. За да се избегне това се делегират права на още един или двама души, които също да могат да валидират.

Досега само аз преглеждах новите членове на форума. Отсега нататък вече ще сме 3-ма човека с тази задача.
Аватар
azzzy
Newbie
Newbie

Мнениеот Оги » Чет Яну 14, 2010 5:55 pm

Здравей, Деяне!

Хайде от мене добре дошъл, малко да смекчим тона :)
Случва се на всеки да избухне, важното за мен е общата ни любов към тази порода.
Адмирирам желанието ти да потърсиш родословно кученце, а да не се хвърлиш към първото с етикет "стаф" за 50, 100 и прочее лева.
Моя съвет към теб е, независимо от къде си решил да си вземеш бебе (а в момента такива има и тук), ако е от чужд развъдник и на съмнително ниски цени, еле пък с посредник да провериш първо в клуба дали няма проблем с връзката, от която е конкретното кученце.
Както в нашата мила страна, така и в нашите съседи се е случвало "родословни" малки да се окажат не родословни поне спрямо ФСИ. Между другото в този форум се обявяват всички родни кучила, чиито малки ще имат издадени родословия. Липсва ли кучилото тук, то значи има някакъв проблем.

За мене лично всеки има право на втори шанс да покаже какъв е, за това отново добре дошъл.

Поздрави,
Ари и Оги
Аватар
Оги
Member
Member

Мнениеот Jordan staff » Чет Яну 14, 2010 6:15 pm

Деян написа:П.П.

Избора ми евентуално е този форум, защото разбрах какви са хората там, но късно...

Добре дошъл в Клубния форум на АСТ!
Аватар
Jordan staff
Member
Member

Мнениеот ATINAstaff » Чет Яну 14, 2010 7:20 pm

Здравей и добре дошъл Деян Павликов Хаустов.
Присъди тук няма,има кучета и техните стопани в клуб по интереси.
Тук не се псува и пр.
Тук сме "кучкари ",но не на първо място.Първо сме хора,после имаме семейства , приятели и близки, даже и работа...
Живеем във време на афект,но това не значи ,че другите са кошчета за нашите проблеми.
Админа или админите тук не седят онлайн 24 часа в денонощието за да броят новорегистрираните.
Може да е забавена твоя или даже и на доста други регистрация,но админа е човек ...
Ако искаш да пишеш,ок пиши.
Но не в този стил, като там където си писал.

Деян написа:
И още нещо, нямах представа че двата форума враждуват. Ако трябва и имам право на избор, той е лесен.

И знаете ли защо търсих там информация а не тук? Защото имах право да пиша. Този форум беше първия на който попаднах.

В очакване на присъдата си: Деян Павликов Хаустов.

П.П.Този не е враждуващ форум ,с някой,с друг форум или с вятърни мелници,тук никой не сипе гнус,тук пишем за кучетата,които имаме.
За техният живот,изложбени победи-тези ,които ходят на изложби,кучила ,спорт и тн.
Форуми много...
Този обаче е Клубен,БККАСТ е клуба,който е член на Българската федерация по кинология-БРФК и Световната-FCI.Какво се пише другаде ,не е миродавно,защото не е в рамките на породата,а тя е представлявана законово от БККАСТ.
Аватар
ATINAstaff
Member
Member

Мнениеот Деян » Пет Яну 15, 2010 1:34 am

Коленопреклонно моля за извинение всички засегнати от моята спонтанна простотия. Обещавам, че няма да се повтори.
Идеално знам, защо се налага човешка валидация. Форуми от тази платформа (bulboard) са много лесна мишена за спам ботове (предимно руски), когато отдавна направих едно подобно форумче но на различна тематика много труд хвърлих за да го защитя от руските глупости които го заливаха масово.
Бих желал да се реванширам на форума, а единствения начин по който мога да го направя е с преводи.
Владея отлично английски и сравнително добре немски и френски. Втория и третия не съм ги упражнявал скоро и затова казвам "сравнително добре". Който желае може да се запознае с преводните ми работи тук -

http://aquariumbg.com/forum/index.php/t ... 755.0.html

Ако има нещо за превеждане - насреща съм. Също и ако има друг начин да се реванширам.

Д. Хаустов
Деян
Newbie
Newbie

Мнениеот dodo76 » Съб Мар 13, 2010 5:00 am

Здравейте казваме се Дончо и Елена от София.Обичаме животните и сме влюбени в породата АСТ.За сега нямаме четириног приятел , но от скоро обмисляме да променим това.Поровихме се в интернет и направо се отчаяхме от измамни обяви и хора и кученца които са измамени по един или друг начин, така и попаднахме на вашия форум.Желаем Ви успехи на Вас и Вашите любимци и се надяваме и ние да си намерим подходящият чаровник.За сега смятаме да съберем повече информация благодарение на Вас и форумът Ви , за което сме Ви благодарни.Поздрави!
dodo76
Newbie
Newbie

Мнениеот beheaded » Съб Мар 13, 2010 12:05 pm

Здравейте !
Казвам се Илия на 14 години от гр.Петрич .

И аз съм влюбен в тази порода . Желая на всички , които имат амстафф да се радват и обичат .
Този , който има амстафф знае за какво говоря .
beheaded
Newbie
Newbie

Мнениеот Kaloyan.Radomirov » Съб Мар 13, 2010 2:37 pm

Калоян Гаврилов Радомиров - 36г, София, България.
Аватар
Kaloyan.Radomirov
Test condition
Test condition

Мнениеот Angels staff » Съб Мар 13, 2010 4:12 pm

Kaloyan.Radomirov написа:Калоян Гаврилов Радомиров - 36г, София, България.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

:)

Калояне , мисля че когато си говорихме за последно , след като затри най-безотговорно 3 кутрета в Загреб през 2007 год. , беше поел някъкъв ангажимент .
Вече един път ти бе ограничен достъпа тук - в този форум.

Какво точно търсиш - Сет , Пени или Морфи ? Или да си начешаш егото че си мъж , за да снимаш докторицата и да зарежеш хайваните на слънце ? Имаш късмет че женати е по-мъжкарана от теб и човек с цености и устой.
Калояне спри с провокациите си .
Аватар
Angels staff
Member
Member

Мнениеот Kaloyan.Radomirov » Съб Мар 13, 2010 4:26 pm

Ясно, Благодаря!
Аватар
Kaloyan.Radomirov
Test condition
Test condition

Мнениеот ATINAstaff » Нед Мар 14, 2010 4:16 pm

Калояне,знаеш ли колко време мина...аз знам.
За цялото това време не събра сила и отговорност да кажеш съжалявам,сгреших, простете...
Или за теб това не се случи и ти не мислиш ,че има нужда.
Не желая да разказвам какво се случи,но ти ми доказа,че за теб нищо не е било.
А то беше грозно и жестоко.
Да отидеш да гониш нещо чуждо дълече и да забравиш живи създания на затворена кола и на слънце,едното даже и на душач, не е току тъй.
Да изхвърлиш труповете в канавките и блатата ...
Но, който не е отгледал живот и не се е грижил за него от първият му дъх,то за него не е важен.
Дали съм ти простила,не не съм.
Но, ти застана ли някога с/у мен, с думи да кажеш прости - не.
Защо вместо да се регваш през някакъв период от време, веднъж не се появи и не разказа какво се случи?
Защо не се обади веднъж?
Защо и тук не пойска прошка и не съжали...?
Знаеш ли ,запитвал ли си се колко болка причини ?
Бяхме четирима души и две деца на един паркинг в Хърватска,когато даже и не ти, а Гергана звънна по телефона да каже какво си направил...Никога няма да забравя виковети от болка на Любомир и кървящите очи на Виктория и Нина...никога
А дали ще се видим горе и дали ще се изясним там,ооооо бъди сигурен ,че и те тримата,които уби ще те чакат и ще те ръфат с кеф-там горе!
Толкова много болка причинена от форумни отрепки...всяка една болка действително се плаща и връща,прав си.
Аватар
ATINAstaff
Member
Member

Мнениеот Ели » Нед Мар 14, 2010 8:05 pm

Не мога, ама наистина НЕ МОГА да се начудя, как някой хора успяват да живеят без капка съвест и срам!!! :envy:
Калояне, лично аз не искам да те виждам НИКОГА и НИКЪДЕ!!! Нито виртуално, нито на живо!!!
Не знам дали ми се иска повече да те заплюя (меко казано), или да те подмина като несъществуващ!!!
Ado, I LOVE you!
Аватар
Ели
Newbie
Newbie

Мнениеот nadet » Пон Мар 22, 2010 9:58 pm

Как човек може да прости нещо, което никога не е трябвало да се случи,злоупотреба, травма, убийства, болка?
Много е лесно да кажеш "извинявай." на човек, който неволно си бутнал или настъпил.
Много е лесно да кажеш "Съжалявам.", когато си допуснал грешка от глупост и без умисъл,без да застрашиш нечий живот.
Много е лесно да кажеш "Прости ми. ", когато липсата на тази прошка не би засегнала чувствата ти.

Но когато осъзнаеш вината, приемеш, че си сгрешил, признаеш, че съвсем умишлено си действал, и съжалиш... Тогава е по-лесно да поискаш прошка, да се извиниш. Да се покаеш. :|
Аватар
nadet
Member
Member

Мнениеот Anita » Пет Мар 26, 2010 9:16 pm

Здравейте!
Казвам се Анита на 24г. и съм от Габрово.
През 1997г. в нашият футболен клуб играеше един футболист от София-Костадин Ангелов.Неговата квартира беше до вкъщи и когато излизаше да си разхожда кучето аз просто унемявах от красотата му.То се казваше Буч и беше причината, която ме накара да се запозная с него.До тогава нямах представа каква порода е това куче.След като се запознахме и разбрах породата започнах да се интересувам и разпитвам за нея.Същевремено се грижех и за неговото куче-разходки,хранения,тренировки и т.н.
След като опознах в действителност породата реших да си взема нейн представител.За мое щастие председателят на АСТ клубната секция в Габрово-Светослав Павловски беше роднина на моя приятелка.Взех си куче през 1998г. казваше се Дебора и беше страшно умна,но преди 3 дена на 23.03.2010 получи сърдечен удар и вече я няма.
Баща ми почина 2006г. и вярвайте ми загубата на Дебора я понасям много по-трудно.Единственото, което ме успокоява е мисълта за друго куче.
Надявам се към края на годината да стана член на БККАСТ.
Аватар
Anita
Not member
Not member

ПредишнаСледваща

Назад към Представяне на новорегистрираните!