Представяне

Моля, преставете се...

Представяне

Мнениеот Весела » Чет Яну 22, 2009 5:43 pm

Нека аз да бъда първа. Казвам се Весела, на 23 години, живея в Поморие.
Запалих се по породата през 2007г. Вече 2 години съм фен и защитник на тази порода, и ще направя всичко, което мога, за да се разпространи повече, да се изгради добър имидж за породата и да се подобри като цяло. Как ли? Ами започвам от моето куче. Тя се казва Afrodita of Angel's staff. Чрез правилно отглеждане, грижи и добро възпитание, всеки представител на породата може да помогне за развитието й и запазването й. Ще се радвам във форума да обсъждаме въпроси относно грижи, обучение и възпитание, изложбена и развъдна дейност, да споделяме инфо, опит и снимки на прекрасните ни любимци.
Надявам се, форумът да се превърне в едно полезно, информативно място за споделяне и общуване между хора с общи интереси, възприемане и цели относно най-прекрасната порода кучета - АСТ!
Прикачени файлове
staff_design.jpg
Последна промяна Весела на Чет Яну 29, 2009 9:46 pm, променена общо 1 път
Изображение
Don't fuck with people, because this is the first thing you'll get back.
Аватар
Весела
Member
Member

Re:Представяне

Мнениеот Jordan staff » Пет Яну 23, 2009 8:40 pm

Здравейте,
Първо - искрено се радвам,че сега имаме нов наш си форум.
Казвам се Йордан Гулев и живея в Бургас - Созопол! Член съм на БККАСТ / Български Киноложки Клуб Американски Стафордшир Териер / от 2008 година, когато се сдобих и с първият ми представител на тази уникална порода. Чел съм много за стафовете, но да се сблъскаш с реалността - няма нищо по-сладко от това! Стаф в къщи! :-*
Мисля си, че медиите са едни от най-големите ни врагове в момента, защото именно ТЕ спекулират с името на АСТ! Нашите кучета / АСТ с легитимни заверени FCI родословия / са с уравновесен и любвеобвилен характер, както и с типичен фенотип / външен вид /! При правилно обучение и социализация, те са просто една сбъдната мечта!
Към момента - 2008-2009 година, името АСТ сред кучешките породи адски много нашумя, и много продавачи предлагат по всички сайтове за обяви, кученца НЕ отговарящи на стандарта на АСТ по никакъв начин. Адски много хора са излъгани с тези измамни обяви, включително и аз. /с първото ми куче/!
За това препоръчвам на който и да е фен на породата, ПЪРВО и основно да прочетете поне малка част от форума НИ, да разберете защо аджеба ви е това родословие /хартийка/, защо трябва кучето Ви да го притежава, какво е предназначението на киноложките изложби и т.н... Обърнете се към някои от пишещите членове на клуба БККАСТ, или председателя му /има данни - как да се свържете с тях/! Обърнете се към клуба за връзка с всички ваши питания и въпроси - те ще Ви отговорят.
Моето куче се казва C - Amazing Queen of Valdy Mor, от развъдник Валди Мор /Valdy Mor kennel/,
като тя е на почти 2 години. Посетила е доста киноложки изложби, като до момента ми е подарила много щастливи мигове и победи на изложбеният ринг.

Пожелавам на феновете на породата - приятно четене и дискусии в темите в клубния форум на БККАСТ!
Успех с вашите стафордшири.
Последна промяна Весела на Пет Яну 23, 2009 10:18 pm, променена общо 1 път
Quality amstaffs start with a good pedigree-Fred Sindelar!

JORDAN STAFF KENNEL - КАЧЕСТВО БЕЗ КОМПРОМИСИ!!!

За контакти :+359 876 09 40 33 ; jordan_staff@abv.bg ; www.jordanstaff.net ; www.facebook.com/astbg ; www.jordan-staff-kennel.alle.bg
Аватар
Jordan staff
Member
Member

Мнениеот Оги » Съб Яну 24, 2009 3:27 pm

Здравейте и от мен!
Аз се казвам Огняна и у дома към момента се радваме едновремено на две кучета - Ares of Strong Staff и питоподобения ни батко Макс :)
Надявам се този форум наистина да се превърне в едно хубаво място за среща на истинските любители на тази невероятна порода!
Изображение Изображение
Аватар
Оги
Member
Member

Мнениеот Катя » Съб Яну 24, 2009 4:13 pm

Здравейте
Казвам се Катя,на 31 год.,от Пловдив
Фен съм на АСТ от 99год. и съм безкрайно щастлива,че имам в къщи представител на тази порода(вече 3 :yahoo:)
Стафа е прекрасен домашен любимец и чудесно се разбира с малки деца,имам 2 момчета на 4г. и на 7г. ,те меко казано са много палави и ако аз бях на мястото на Арчи честно казано бих ги разкъсала ;D
Изображение
Аватар
Катя
Member
Member

Мнениеот nadet » Съб Яну 24, 2009 9:41 pm

Здравейте и от мен, с повечето се познаваме, за тези, с които не се познаваме, казвам се Надя, на 31г от София. Запалих се по породата в далечната 99г благодарение на Васко Горолов и Исперих станах фен на кучетата от типа Бул, харесвам и бултериерите, но на сърцето ми e стафа. Имам две прекрасни девойки вкъщи - Aurora и Azi.  :-*
Последна промяна Весела на Вто Яну 27, 2009 11:33 pm, променена общо 1 път
Да дрънкаш глупости е лесно, да ги понасяш - значително по-тежко.
Аватар
nadet
Member
Member

Мнениеот Bruno of Valdy Mor » Нед Яну 25, 2009 7:23 pm

Здравейте
Казвам се Румен и съм от Благоевград. На 41 години съм и съм привърженик на тази бих казал "прекрасна" порода кучета.
Ето и едно клипче на моето куче Bruno of Valdymor :) - http://www.zazz.bg/play:59034b2e  :-*
Последна промяна Весела на Нед Яну 25, 2009 8:01 pm, променена общо 1 път
Аватар
Bruno of Valdy Mor
Not member
Not member

Мнениеот Sara » Вто Яну 27, 2009 11:58 pm

Здравейте и от нас! Ние сме Пламен и Даниела Божинови от София. Първото ни куче стаф беше родено през 1996г. и живя щастливо с нас до преди две седмици. От вчера имаме прекрасна малка Сара от Valdy mor. Родена е на 03.09.08г.
Последна промяна Весела на Сря Яну 28, 2009 12:11 am, променена общо 1 път
Аватар
Sara
Not member
Not member

Мнениеот Весела » Сря Яну 28, 2009 12:12 am

Добре дошли във форума  :) радвам се на присъствието на всеки един фен на АСТ тук!  :sun:
Изображение
Don't fuck with people, because this is the first thing you'll get back.
Аватар
Весела
Member
Member

Мнениеот Jordan staff » Сря Яну 28, 2009 12:55 am

Sara написа:Здравейте и от нас! Ние сме Пламен и Даниела Божинови от София. Първото ни куче стаф беше родено през 1996г. и живя щастливо с нас до преди две седмици. От вчера имаме прекрасна малка Сара от Valdy mor. Родена е на 03.09.08г.

Здравейте и от мен,поздравления за добрия избор на малко бебе /Breta von Pelia Staff X CH. Amon Ra of Angel's staff / :) ! Приятни и щастливи мигове тук! С нетърпение очакваме да споделите чара на вашата малка госпожица тук и с нас, да й се порадваме! :yahoo:
Поздрави!

J. S.
Последна промяна Весела на Сря Яну 28, 2009 1:08 am, променена общо 1 път
Quality amstaffs start with a good pedigree-Fred Sindelar!

JORDAN STAFF KENNEL - КАЧЕСТВО БЕЗ КОМПРОМИСИ!!!

За контакти :+359 876 09 40 33 ; jordan_staff@abv.bg ; www.jordanstaff.net ; www.facebook.com/astbg ; www.jordan-staff-kennel.alle.bg
Аватар
Jordan staff
Member
Member

Мнениеот LilTed » Чет Яну 29, 2009 1:36 pm

Здравейте!
Казвам се Теодора Чуренлиева и съм на 14 години от Пловдив съм  :P
В породата се влюбих когато видях една снимка на Anubis for Angel's Staff. От тогава започнах да се ровя в нета за информации за породата, за представителите в Бг, в чужбина. За съжаление нямам собствено куче.  :(
Обаче си имам любимец - John Bull fekete Domino  :award:
Прикачени файлове
John%20Bull%20Fekete%20Domino372[1].jpg
Последна промяна Anonymous на Сря Фев 04, 2009 6:31 pm, променена общо 1 път
John Bull Fekete Domino - my big staff love :*          
http://www.vbox7.com/play:c12fdf32
Аватар
LilTed
Not member
Not member

Мнениеот meduni » Чет Яну 29, 2009 5:38 pm

Привет на всички!
Аз съм Нели от София. На 39г. съм. Нямам стаф, а голдън, нюф, една малка сладка уипетка и четири персийски котки. Аааааа, покрай тях и три деца.  ;D
Поздравления за сайта и форума. Пожелавам ви да го пълните само с полезна информация и да е едно уютно и приятно място за всички! Желая ви много щастливи мигове с вашите любимци и много успехи!
meduni
Member
Member

Мнениеот Ели » Чет Яну 29, 2009 6:56 pm

Хайде и аз да се обадя, въпреки че с повечето от вас се познаваме ;)...
Казвам се Ели, на 36 съм, от София, но живея в Несебър и имам СТАФ - Adonis Of Angel's Staff, невероятно благ, черен хубавец, част от първото кучило черни стафове в Бг.
Обичам породата от далечната 1992г., когато за пръв път видях неин представител - импортно куче от Сърбия. Сeгa с Адонис, обиквам породата още повече  :giveheart:
Радвам се, че вече имаме място, в което да си говорим СПОКОЙНО за нашите стафове!  :ok:

Успех на форума и на всичките му членове!  :goodluck:
Последна промяна Anonymous на Пет Яну 30, 2009 4:17 pm, променена общо 1 път
Ado, I LOVE you!
Аватар
Ели
Newbie
Newbie

Мнениеот azzzy » Сря Фев 04, 2009 3:59 pm

Привет, аз съм Даниел, от София.
От 96-та се интересувам от породата, но едва миналата 2008 година реших да се сдобия с домашен любимец, черно мъжко стафче, син на John Bull Fekete Domino.
Аватар
azzzy
Newbie
Newbie

Мнениеот Angels staff » Сря Фев 04, 2009 9:59 pm

Здравейте, казвам се Любомир, от София. Първия стаф - Майк, влезна в дома ми благодарение на приятелката ми тогава през 1997 год. През 2001 год. същата регистрира развъдника Angel's staff.
Последна промяна ATINAstaff на Чет Мар 05, 2009 6:20 pm, променена общо 1 път
Развъдник ANGEL'S STAFF - http://angelsstaff.com/
Аватар
Angels staff
Member
Member

Мнениеот EDI » Чет Фев 05, 2009 12:31 pm

Здравейте! Името ми е Елица, на 22 години от София. Фен съм на породата вече 10 години. Първият стаф, който видях и в който безнадеждно се влюбих, беше кучето на моя приятелка, която живее отдавна в Щатите. По-активно се интересувам накъде от 2001-2002 година, когато попаднах на статия за Атина и Анубис. Винаги съм обичала кучета, макар и да нямам собствено. Но посещавам повечето изложби в София и, разбира се, специалките за АСТ. Следях стария клубен форум в dog.bg, въпреки че не пишех в него. Мисля, че новия ще е по-добър.  :goodluck:
EDI
Not member
Not member

Мнениеот ATINAstaff » Пет Фев 06, 2009 8:28 pm

Е намерих малко време...
Повечето ме познавате, казвам се Антоанета Попантонова. Живея в София. Собственик съм на развъдник Angel's staff.
Една голяма любов и мечта, наречена Американски стафоршир териер, влезе в живота ми преди близо 12 години и няма да напусне сърцето и дома ми, мисля цял живот.
С тези кучета имам едни от най-красивите мигове в живота си.
Имам и толкова мъка и болка, колкото не желая на никой.
Не бих ги заменила с никоя друга порода.
През годините връзката АСТ-човек ми доказа, че най-близката психика на един буден и амбициозен човешки характер е всъщност огледална на тази на характера на АСТ.
Обичам тази порода.
Правила съм всичко и ще продължа колкото и както мога и до когато мога, да правя всичко по силите си за тези невероятни кучета.
Последна промяна ATINAstaff на Пет Фев 06, 2009 10:25 pm, променена общо 1 път
"Не греши само този,който нищо не прави"

Жена иска ли нещо и Дявола ще и дойде на помощ!

ANGELSSTAFF.COM
Аватар
ATINAstaff
Member
Member

Мнениеот helios of angel`s staff » Съб Фев 07, 2009 2:05 pm

аз тази работа с представянето я бях пропуснала.
Казвам се Нина , по известна съм в тези среди с името на  :dog: а имено Helios of Angel`s staff,
благодарна съм на един човек който ме запозна в подходящия момент с сем.Попантонови и така се сдобих с моя любимец  :giveheart:

извънредно инфо: след февруари съм за постояно в  :bgflag: бг  :yahoo: така че ще се виждаме по-често по изложбите
:airkiss: :airkiss: :airkiss: :airkiss:
BoRn To Be ChaMpIoN !
Аватар
helios of angel`s staff
Member
Member

Мнениеот coolice » Нед Фев 08, 2009 12:04 am

Привет и от мен!
Казвам се Зори.
Със семейството ми в момента се радваме на една прекрасна боксерка, която е на осем години.Тъй като е доста старичка сме решили да си вземем още едно куче.Една от породите от който се интересуваме е АСТ , това налага поне малко от малко да се запознаем с породата.За това се надяваме вашия форум да ни е от полза при избора ни.Предварително ви благодаря.
coolice
Not member
Not member

Мнениеот Misho » Сря Фев 11, 2009 12:10 am

Zdrast, az sam Misho, imah mnogo stafove!!!

Mишо, представи се по-подробно - 2 имена, местожителство, години.
Админ
Последна промяна Anonymous на Пет Фев 13, 2009 2:03 am, променена общо 1 път
Misho
Test condition
Test condition

Мнениеот Kras » Пон Фев 16, 2009 1:55 am

Здравейте. Казвам се Красимир Копчев, на 41 години от Пловдив. Собственик съм на куче, женско, подобно на стаф. Надявам се да науча от вас много за тази порода.
Последна промяна Anonymous на Пон Фев 16, 2009 2:37 am, променена общо 1 път
Kras
Member
Member

Следваща

Назад към Представяне на новорегистрираните!